زیبایی با روغن آرگان

 
روغن های طبیعی، بهترین جایگزین برای انواع نرم کننده مو، مرطوب کننده پوست، ترکیبات ضد جوش و ترکیبات استحکام بخش ناخن هستند. طی قرن های متمادی، مردم از این روغن ها برای منظورهای درمانی و زیبایی استفاده می کردند. اما امروزه با تولید شامپوهای حاوی این روغن ها، می توانید به راحتی از خواص فوق العاده آنها بهره مند شوید. 

روغن آرگان که گاهی از آن با عنوان "طلای مایع" یاد می شود، از میوه درختی که در مراکش رشد می کند استخراج می گردد. این روغن سرشار از آنتی اکسیدانهایی به نام "پلی فنول" با خاصیت ضد پیری می باشد. این ماده بدون ایجاد سنگینی یا چرب کردن، موجب نرمی و لطافت موها می شود. شما می توانید به راحتی آن را همراه با سایر محصولات مراقبت از مو مصرف کنید.  متخصصین پوست معتقند این روغن سرشار از اسیدهای چرب امگا3 موجب افزایش ساخت کلاژن و شادابی پوست می شود. همچنین این روغن در بهبود اگزما، پسوریازیس، چین و چروک و خشکی پوست نیز موثر است. در این میان مهم نیست که پوست شما خشک، چرب یا معمولی باشد.

تمام این خواص، روغن آرگان را به ماده ای مناسب برای سلامت پوست و مو تبدیل می کند. منتظر چه هستید؟! از خواص فوق العاده این ماده معجزه آسا بهره مند شوید. 
 
UP